Šilumos siurbliai Oras-Vanduo

Šilumos siurbliai Oras-Vanduo

Kas tai yra?

sildymo paskirstymas-small
Šilumos siurblys oras – vanduo iš lauko oro išgautą energiją per šilumos siurblio šilumokaitį perduoda saugiam šaltnešiui t.y freonui, kuris pasižymi itin žema virimo temperatūra, tuomet sistemoje šildomas šaltenešis užverda ir taip tampa dujinės būsenos. Išorinis blokas kaupia nemokamą energiją iš lauko. Ši energija yra perkeliama į išorinį bloką, kur naudojant kompresorių suspaudus dujas išgaunama šiluma. Karštą vandenį ruošia ta pati sistema. Siūlomi Panasonic šilumos siurbliai, tai Aquarea HP itin aukšto efektyvumo šilumos siurbliai, kurie tinka grindiniam ir radiatoriniam šildymui. Vienas iš prioritetų renkantis šildymo būdą yra finansinės išlaidos. Siekiant kad šildymo sistema būtų ekonomiška reikia atsižvelgti ne tik į šilumos siurblio kainą, tačiau ir į ilgalaikes išlaidas eksploatacijai.
namas-therma-v
Daikin šildymo sistema puikiai pritaikoma įvairios paskirties pastatų šildymui, dažniausiai pasirenkama indvidualių namų apšildymui. Renkantis šilumos siurblį reikia atsižvelgti į namo šildomą plotą, lokaciją, bei karšto vandens poreikį, Montuojant įrenginį svarbu atsižvelgti į gamintojo instrukciją, kurioje nurodyta, kokiu atstumu nuo kitų prietaisų įrengti išorinę šilumos siurblio dalį. Būtina žinoti, jog išorinė dalis negali būti įrengiama uždaroje patalpoje, pageidautina, jog vasarą siurblys būtų pavėsyje. . Šilumos siurbliai geba sukurti keturis kartus daugiau energijos iš to paties energijos kiekio negu pasitelkus kitus energijos gavimo būdus. Šilumos siurbliai oras - vanduo gali būti montuojami ir integruojami kartu su kitomis pastate veikiančiomis šildymo sistemomis (kietu, skystu, dujiniu ir t.t). Pavasarį, vasarą jie gali būti prijungiami prie saulės kolektorių, taip stipriai sumažinant vandens ir patalpų šildymo išlaidas.
Aeroterminis šildymas draugiškas aplinkai ne tik dėl savo iš lauko oro paimamos energijos, tačiau ir patys šilumos siurbliai sukurti pagal visus galiojančios gamtosaugos reikalavimus. Šie šilumos siurbliai nedaro poveikio ozono sluoksnio ardymui, o išskleidžiamo anglies dvideginio kiekio rodikliai itin maži. Dėl visų šių savybių aeroterminis šildymas ir Oras – Vanduo šilumos siurbliai draugiški ne tik gamtai, bet ir vartotojui. Mūsų profesionali komanda parinks ir sumontuos būtent tokį šilumos siurblį kokio reikia Jūsų patalpoms.