Vėdinimo sistemos

Vėdinimo sistemos

Rekuperacija - tai energijos taupymas. Šalinamas iš patalpų oras šilumokaičio pagalba nesimaišydamas pašildo tiekiamą iš lauko orą. Plokštelinio šilumokaičio naudingumo koeficientas 70%, rotorinio šilumokaičio net 85%. Tokiu būdu sutaupoma apie 70-80% šilumos.

Rekuperatorius – tai mechaninės ventiliacijos įrenginys, taupantis energiją ir vidaus orą keičiantis lauko oru. Vėdinimo įrenginyje naudojant rotacinį arba plokštelinį šilumokaitį, galima panaudoti dalį išmetamo oro šilumos, tiekiamo į patalpas oro pašildymui.

Atliekame projektavimo ir montavimo darbus rekuperacinėms vėdinimo sistemos. Projektavimo metu parenkame sistemą labiausiai atitinkančią jūsų poreikius pagal esamą situaciją. Projekto metu yra priimami racionaliausi sprendimai, kurie užtikrina aukščiausią darbų kokybę gaunant kuo didesnę ekonominę naudą klientui. Teikiame išsamią konsultaciją tiek prieš įsirengiant vėdinimo sistemą tiek eksploatacijos metu.

Šiuolaikiniai pastatai yra gerai izoliuoti su sandariais langais, šilumos energija pastoviai brangsta, o komforto poreikiai pastoviai didėja, todėl patalpų vėdinimui yra naudojamas priverstinis—mechaninis vėdinimas su šilumos rekuperacija. Teisingai suprojektuota ir sumontuota mechaninė vėdinimo sistema užtikrins reikalingą oro kiekį patalpose, minimaliai triukšmaus, mažai naudos elektros energijos, ją bus paprasta eksploatuoti. Prastas oras daro neigiamą įtaką žmogaus sveikatai, darbo našumui, padidina nuovargį. Gerai vėdinant patalpas palaikomas švarus ir grynas oras, pašalinami nemalonūs kvapai, dulkės, mikrobai bei virusai. Kaip vėdinti patalpas žiemą neprarandant šilumos Sprendimas kurį mes siūlome yra rekuperacinis vėdinimas. Rekuperacija - energijos taupymas. Susiekite su mumis ir mes pasiūlysime rekuperacinę vėdinimo sistemą jūsų namams.

Parašykite mums


    [recaptcha]